Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


DEVILISH IMPRESSIONS publikuje 3 część raportu z nagrań albumu - Simulacra!

12 Czerwca 2011

"Simulacra" to tytuł nowego albumu Devilish Impressions - zespołu, który po sukcesie poprzednich wydawnictw w zachodnich mediach zaczynał być postrzegany jako kolejny towar eksportowy naszego Kraju.


Grupa w ramach promocji poprzednich albumów z powodzeniem koncertowała w całej Europie w towarzystwie m.in. Satyricon, Behemoth, Marduk, Aeternus, Suicide Silence, Hate czy Dismember. Występowała również na Wacken Road Show wraz z Overkill, Samael, Tristania, Enslaved oraz na festiwalach open-air przed Moonspell, Gorgoroth, Cynic, Rage.

Trwającą przeszło pół roku sesję nagraniową "Simulacra" podzielono na kilka etapów. Zarejestrowane w opolskim Strobo Studio gitary trafiły do Hertz Studio, gdzie nagrano partie perkusji. Wokale nagrane zostały pod okiem Marcina Kiełbaszewskiego w Studio X w Olsztynie, z kolei rejestracją instrumentów klawiszowych, sampli oraz orkiestracji zajęli się Flumen z Asgaard oraz Lestath (ex-Sammath Naur). W tej postaci materiał trafił ponownie do Hertz Studio, gdzie od grudnia 2010 do lutego br. bracia Wiesławscy pracowali nad re-ampingiem gitar oraz mixem i masteringiem płyty.

Już teraz można obejrzeć kolejną cześć raportu video dokumentującego proces powstawania albumu "Simulacra": www.youtube.com/watch?v=8zJ4I7yf20A
W Polsce płyta "Simulacra" ukaże się na przełomie września / października 2011 nakładem Icaros Records.

www.icarosrecords.pl / www.devilish-impressions.com

Materiały prasowe - Icaros Records / Marcin Szyszka

Tagi: devilish impressions, simulacra, icaros records
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Forum

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.