Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Wyjątkowe wydawnictwo koncertowe! Koncert Bryana Adamsa już dziś!

13 Czerwca 2011

Organizatorzy koncertu Bryana Adamsa przygotowali dla fanów kanadyjskiego piosenkarza wiele atrakcji. Jedną z nich jest wyjątkowe wydawnictwo koncertowe, które będzie sprzedawane przez cały czas trwania poniedziałkowej imprezy na Stadionie Miejskim w Rybniku.

Fot. Materiały prasowe
Fot. Materiały prasowe

Wydawnictwo koncertowe liczy 36 stron. Fani Bryana Adamsa znajdą w nim wiele ciekawostek związanych z koncertem Kanadyjczyka w Rybniku. - W wydawnictwie znalazł się między innymi obszerny wywiad z Bryanem Adamsem, informacje o technice rybnickiego koncertu czy rozmowa z Kasią Kowalską, która wystąpi jako support przed gwiazdą wieczoru - tłumaczy rzecznik prasowy Prestige MJM Jarosław Galewski.

Poza tym, w publikacji będzie można znaleźć wiele artykułów dotyczących samego artysty. - Będzie można przeczytać ciekawe podsumowanie dotychczasowych koncertów Bryana Adamsa w Polsce, materiały o tegorocznej trasie koncertowej Kanadyjczyka czy jego największych przebojach. Nie zabraknie również interesujących statystyk - wyjaśnia Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

Wydawnictwo będzie sprzedawane przez cały czas trwania imprezy w cenie 15 złotych. - Publikację będzie można nabyć na kornie rybnickiego stadionu, w pobliżu punktów gastronomicznych a także od wolontariuszy, którzy będą sprzedawać je na całym terenie Stadionu Miejskiego - tłumaczy Marek Kurzawa z Prestige MJM.

Organizatorzy informują również, że w dniu koncertu w kasie numer 2 od godziny 10:00 będzie można nabywać jeszcze bilety na koncert Bryana Adamsa.

Materiały prasowe - Prestige MJM / Marcin Szyszka

Tagi: bryan adams
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.