Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Orion (Behemoth / Vesania) i Jacek Grecki (Lost Soul) jako goście specjalni na nowej płycie Devilish Impressions - ''Simulacra''

19 Października 2011

Ku końcowi mają się prace nad najnowszą płytą Devilish Impressions, "Simulacra". Zespół wrócił niedawno z Gdyni, gdzie odbyła się sesja zdjęciowa do albumu "Simulacra". Zdjęcia wykonał Kamil Kumpin.


"Muszę przyznać, że to bez wątpienia najlepsza sesja zdjęciowa w całej karierze tego zespołu, której efekt finalny przekroczył nasze najśmielsze względem niej oczekiwania. Chcieliśmy przedstawić siebie nieco inaczej w stosunku do tego, jak robi to obecnie większość zespołów parających się black/death metalem. Tak naprawdę nie wiemy, czy Wam się to spodoba, nie chcieliśmy jednak powielać pomysłów, jakie inni zrealizowali w przeszłości. Mogę tylko być pewien, że będziecie cholernie zaskoczeni, kiedy to zobaczycie. W imieniu całego zespołu chciałem również w tym miejscu podziękować Kamilowi, Ewie, Magdzie, Marcie i Tomkowi, których nieoceniona pomoc przy sesji sprawiła, że przebiegła ona tak płynnie" - komentuje lider zespołu, Quazarre

Już teraz na stronach zespołu można zobaczyć zdjęcia Tomasza Janiaka zza kulis sesji zdjęciowej "Simulacra". W międzyczasie trwają prace nad kolejnym odcinkiem raportu video dokumentującego powstawanie albumu "Simulacra".

Płyta ukaże się w Polsce nakładem Icaros Records, najprawdopodobniej z początkiem 2012. Nie wiadomo jeszcze, kto zajmie się jej wydaniem poza granicami Kraju. Album zrealizowano w kilku miejscach: Strobo Studio, Studio X, Hertz Studio. W jego nagraniach gościnny udział wzięli Orion (Behemoth / Vesania / Black River) oraz Jacek Grecki (Lost Soul). Partie klawiszowe na płycie to z kolei wspólna zasługa Flumena (Asgaard) oraz Lestath'a (ex-Sammath Naur). Ostatnim gościem, który pojawił się na płycie jest Roman Bereźnicki z zespołu Lecter.

Trwa również uruchomiona z inicjatywy fanów zespołu kampania mająca zachęcić organizatorów Bloodstock Festival 2012 do zaproszenia Devilish Impressions do wzięcia udziału w festiwalu.

Jeśli chesz wesprzeć kampanię, kliknij ‘lubię to' na specjalnie utworzonej stronie Facebook page i podziel się ze znajomymi.
www.facebook.com/pages/Devilish-Impressions-for-Bloodstock-2012/196676743736362?sk=wall

Więcej szczegółów na stronach zespołu:
www.facebook.com/devilishimpressions
www.myspace.com/devilishimpressions
www.devilish-impressions.com

Materiały prasowe - Icaros Records / Marcin Szyszka

Tagi: devilish impressions
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Koncerty

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.