Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Premiera LUXTORPEDY!

30 Stycznia 2012

9 maja 2012, dokładnie rok po premierze pierwszego albumu Luxtorpeda wyda swój drugi krążek zatytułowany "ROBAKI".


Prace nad nowym albumem mają się ku końcowi. Sekcja rytmiczna została nagrana w Studio Recpublika w Lubrzy i jak czytamy na oficjalnej stronie zespołu, dzięki pomocy Łukasza Olejarczyka udało się uzyskać potężne i naturalne brzmienie perkusji i basu. Obecnie Luxtorpeda kończy nagrywać partie gitar pod okiem Łukasza Olejarczyka w małym studio w Puszczykowie. Na samym końcu nagrane zostaną wokale Litzy i Hansa, a później materiał trafi do Arfmastering w Nowym Yorku, żeby 9 lutego znaleźć się w naszych rękach!

Muzycy większą część dnia i nocy spędzają na pracy nad albumem, ale to nie przeszkadza im w znalezieniu czasu na kilka koncertów. 9 marca Luxtorpeda pojawi się w warszawskiej Stodole, aby nagrać swoje DVD. Tego dnia materiał nagrają również TANK i MECH. Bilety w przedsprzedaży kosztują 55zł.

Metal Mind Productions zaprasza:

MECH
LUXTORPEDA
TANK

9.03.2012, Warszawa, Klub Stodoła,
Godz. 18.00
Otwarcie bram: 17.00


Uwaga! Cena biletów w przedsprzedaży tylko 55 zł!

Bilety w sprzedaży na:

www.metalopolis.pl, www.ticketpro.pl, www.ticketportal.pl, www.kupbilet.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl

Więcej informacji na stronie: www.metalmind.com.pl Wszelkie informacje o sprzedaży biletów: tel. 032/205 25 00 (wew. 101), email: koncerty@metalmind.com.pl, www.metalopolis.pl, www.metalmind.com.pl Sprzedaż wysyłkowa: 032/205 25 00 (wew. 187), shop@metalopolis.pl, www.metalopolis.pl


MECH powstał w roku 1977 w Warszawie. Od 1981 roku grupa działała w składzie: Maciej Januszko - gitara basowa, gitara, śpiew, Janusz Łakomiec - gitara, śpiew, Robert Milewski - instrumenty klawiszowe, śpiew, Andrzej Dylewski - perkusja, instrumenty perkusyjne i w tym składzie nagrał dwie legendarne płyty - Bluffmanię i Tasmanię.

W 1987 roku grupa zawiesiła działalność, aby powrócić na scenę z inicjatywy Jurka Owsiaka i Janusza "Kosy" Kosińskiego. W składzie Maciej Januszko -śpiew ,Piotr DZIKI Chancewicz - gitary, Krzysztof Najman - bas i Piotr Pawłowski - perkusja. Jesienią 2005 roku Mech nagrał muzykę do gry PAINKILLER i płytę "Mech", na której usłyszeć można kilka starych utworów w nowych aranżacjach oraz nowe, niezwykle dynamiczne kawałki, utrzymane w powracającej konwencji hard i heavy rocka. Na płycie znalazły się także teledyski do utworów "Painkiller" i "Nie widzieć nic".
Mech zagrał u boku takich gwiazd jak KORN, Black Label Society SOULFLY, a także BLACK SABBATH czy URIAH HEEP. 6 lutego 2012 światło dziennie ujrzy ich nowu album "ZWO"

LUXTORPEDA to autorski projekt Roberta "Lizty" Friedricha powołany do życia w 2010 roku. W skład grupy wchodzą: Przemek "Hans" Frencel (wokal), Robert "Drężmak" Drężek (gitara), Krzysztof "Kmieta" Kmiecik (bas), Tomek "Krzyżyk" Krzyżaniak (perkusja) i oczywiście "Litza" na gitarze i wokalu. Ich debiutancki krążek "Luxtorpeda" miał swoją premierę w maju 2011roku. Płyta zdobyła duży rozgłos i szereg pozytywnych recenzji. Singiel "Autystyczny" przez trzy tygodnie nie schodził z pierwszego miejsca Listy Przebojów Programu Trzeciego, a później przez kilka tygodni utrzymywał się w czołówce listy. Grono fanów zespołu stale się powiększa. Ich koncerty to prawdziwy muzyczny szał i pasja grania. Brzmienie Luxtorpedy na żywo robi wrażenie!

TANK to brytyjski zespół reprezentujący klasyczny heavy metal, uchodzący od lat za legendę NWOBHM. Powstał w 1980 roku w Londynie a w 1988 roku został rozwiązany. 9 lat później doszło do reaktywacji zespołu. Ostatnia płyta - "War Machine" - to siódmy album w karierze zespołu i równocześnie pierwszy studyjny krążek od czasu wydanego w 2002 roku albumu "Still At War". Materiał nagrano latem w nowym składzie: Mick Tucker (gitara), Cliff Evans (gitara), Doogie White (ex-wokalista Rainbow / Yngwie Malmsteen), Chris Dale (ex-basista Bruce'a Dickinsona) oraz Dave 'Gray' Cavill (ex-perkusista Zodiac Mindwarp). Polscy fani Tank mogli zobaczyć zespół na żywo podczas niedawnej edycji Metal Hammer Festiwalu. Wokalista zespołu, Doogie White, wydał w październiku solową płytę "As Yet Untitled". Na wiosnę planowana jest premiera nowego albumu studyjnego grupy.

Więcej informacji na www.metalmind.com.pl

Metal Mind Productions/ MaggieS

Tagi: mech, luxtorpeda, tank
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.