Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Agressiva 69 zagra w Łodzi dla fanów Republiki

14 Marca 2012

17 marca w łódzkim klubie DOM odbędzie się impreza dla fanów i sympatyków legendarnej polskiej grupy Republika, Obywatela G.C. oraz muzyki nowo i zimno falowej.


Z tej okazji swój koncert da krakowska grupa Agressiva 69 z gościnnym udziałem Zbyszka Krzywańskiego (ex Republika).

W listopadzie ubiegłego roku ukazał się nowy album Agressivy 69 na który złożyło się dziesięć utworów Republiki w tym jeden nigdy do tej pory nie wydany - "Pornografia". Płyta "Republika 69" to nie jedyny tego typu projekt jaki pojawił się na polskim rynku muzycznym w krótkim czasie, ale jedyny który zebrał tak pozytywne opinie wśród dziennikarzy i fanów. Za ten album grupa nominowana została do nagrody Fryderyki 2012 w kategorii Album Roku Muzyka Alternatywna.

Na początku 2012 roku ukazał się kolejny krążek Agressivy 69 zatytułowany "Ummmet". To pierwsza część ambientowej trylogii jaką zespół ma zamiar wydawać pomiędzy takimi albumami do jakich przyzwyczaił nas przez lata. "Ummmet" to 45 minut i tylko jeden utwór - prawdziwe artystyczne wyzwanie, na które niewielu dzisiaj stać.

Metal Mind Productions/ MaggieS

Tagi: agressiva 69
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Ogłoszenia

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.