Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Ordinary Brainwash - nowa płyta w Metal Mind Productions

3 Kwietnia 2012

Trzecia studyjna płyta projektu Ordinary Brainwash ukaże się w barwach Metal Mind Productions. Premiera albumu zatytułowanego "ME 2.0" zaplanowana jest na 4 czerwca br.


Płyta powinna przypaść do gustu fanom współczesnej odmiany rocka progresywnego reprezentowanej przez takie zespoły jak Porcupine Tree, No-Man, Chroma Key czy Gazpacho. Jednak w przeciwieństwie do płyt wymienionych wykonawców, album "ME 2.0" został w całości napisany, nagrany i wyprodukowany przez. jednego muzyka. Pod nazwą Ordinary Brainwash kryje się bowiem przedstawiciel pokolenia '89, student Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, kompozytor, producent muzyczny, autor tekstów, multiinstrumentalista i wokalista - Rafał Żak.

Jego oficjalny debiut nastąpił 23 marca 2008 roku, kiedy to Piotr Kaczkowski, w programie Minimax na antenie radiowej Trójki, zaprezentował jedno z pierwszych nagrań Ordinary Brainwash. Kilkanaście miesięcy później, w grudniu 2009 roku, ukazał się debiutancki krążek zatytułowany "Disorder in My Head" (Lynx Music). Album zebrał wiele pozytywnych recenzji i po niespełna roku doczekał się swojego następcy. "Labeled Out Loud", bo taki tytuł nosi drugi album Ordinary Brainwash, odbił się znacznie szerszym echem i został doceniony w prasie i portalach branżowych zarówno w Polsce jak i za granicą. Album został również wyróżniony w muzycznym podsumowaniu roku 2010 przez miesięcznik Metal Hammer. Chwilowa cisza nie mogła zwiastować nic innego niż burzę - oto bowiem nadchodzi trzeci studyjny album zatytułowany "ME 2.0", który ukaże się nakładem Metal Mind Productions.

Rafał Żak: "Bardzo cieszę się z nawiązania współpracy z Metal Mind Productions. To zespół wspaniałych, życzliwych ludzi i wielu z nich od samego początku trzymało za Ordinary Brainwash kciuki. To dobrze, że nasze drogi się spotkały i że trzeci album ukaże się w barwach Metal Mind Productions".

Tytuł płyty jest znamienny - Ordinary Brainwash w nowej odsłonie to dojrzałe, perfekcyjnie dopracowane oblicze Rafała Żaka. Wkrótce ujawnimy więcej szczegółów albumu, który ma olbrzymie szanse zostać jedną z najlepszych płyt roku.

Materiały prasowe - Metal Mind Productions / Marcin Szyszka (www.marcinszyszka.com)

Tagi: ordinary brainwash
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Forum

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.