Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Tipsy Train z Markiem Ałaszewskim

27 Kwietnia 2010

Lubelski zespół hardrockowy Tipsy Train w przyszłym roku obchodzić będzie dwudziestolecie istnienia. W związku z jubileuszem formacja założona przez Grzegorza Kotyłło i Wojciecha Cugowskiego nagrała specjalnego singla.


Zaśpiewał na nim Marek Ałaszewski - lider legendarnej grupy Klan. Na minialbum składają się dwie kompozycje - tytułowa "Shut up!" oraz autorska wersja utworu "Nerwy miast" z kultowej płyty "Mrowisko" zespołu Klan.

Całość utrzymana jest w stylistyce progresywnego rocka z elementami jazzu. Muzycy TT zadbali też o mocne gitarowe wstawki, co jest sztandarowym elementem muzyki lubelskiej formacji. Obie piosenki trafią na album długogrający, który Tipsy Train planuje wydać podczas wakacji.

Zarówno Marek Ałaszewski jak i Tipsy Train są bardzo zadowoleni z efektów współpracy, dlatego też jest wielce prawdopodobne, że niebawem usłyszymy kolejne produkcje tego ponadopokoleniowego komba artystycznego.

Markowi Ałaszewskiemu towarzyszy zespół Tipsy Train w składzie:

Grzegorz Kotyłło - gitara, Andrzej Bronisz - gitara, Michał "Twister" Abramowicz - perkusja, Piotr Bańka - gitara basowa i gościnnie Maria Dobrzańska (niegdyś Tipsy Train, obecnie Bajm) - instrumenty klawiszowe

Tagi:
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Ogłoszenia

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.