Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Nowy krążek HELL UNITED już 11 września! Kolejny utwór do odsłuchu w sieci!

22 Sierpnia 2012


Pierwsze, przedpremierowe recenzje pozwalają sądzić, że Aura Damage będzie jedną z najmocniejszych death metalowych płyt, jakie ukażą się w tym roku na polskim rynku wydawniczym.


Do premiery Aura Damage, najnowszego albumu death metalowców z HELL UNITED pozostało niespełna trzy tygodnie, a tymczasem formacja udostępniła do odsłuchu drugi po Deathlike Cold premierowy utwór Let Sleeping Dogs Lie, z którym można zapoznać się w serwisach Soundcloud (www.soundcloud.com/hellthrasher-productions/hell-united-let-sleeping-dogs),Youtube (www.youtube.com/watch?v=8TC-o8h_GzY) oraz na stronach zespołu.

Aura Damage ukaże się w oficjalnym obiegu 11 września 2012 w formie limitowanego do 666 sztuk, klasycznego jewel case CD. Album będzie zawierał 36 minut zajadłego, obskurnego death metalu i zamknie się w dziewięciu brutalnych strzałach. Lista utworów przedstawia się następująco: Red Limitations, Apostle of Plague, Deathlike Cold, Let Sleeping Dogs Lie, Aura Damage, Hinterland, Maelstorm's Gravity, In Odore Sanctitatis oraz Totality of I. Winylowa, wzbogacona o dodatkowy numer edycja płyty ukaże się w 2013 r. W oficjalnym sklepie wydawcy materiału - Hellthrasher Productions ruszyła już przedsprzedaż płyty. Zamówienia można składać tutaj: hellthrasherproductions.bigcartel.com lub mailowo pod adresem bartdeath@interia.pl.

Za doskonałą oprawę graficzną krążka odpowiada znany ze współpracy z Demonic Slaughter, Abigail, Goat Tyrant czy Ulcer niezwykle zdolny, ekspansywny grafik Bartłomiej Kurzok, który tak komentuję kooperację z HELL UNITED:

Wiedziałem, że to będzie wymagający projekt, a chciałem uniknąć "ozdabiania" stron oklepanymi symbolami i fotografiami z Internetu. Z jednej strony miałem pewną swobodę przy pracy nad grafiką, z drugiej, nad postępem prac niezmiennie czuwał zespół. Skupiłem się na oddaniu i rozwinięciu klimatu albumu, przede wszystkim poprzez niepokojącą, niedosłowną oprawę. Poza tym, przyjemnie było pracować tuszem i pędzlami.

Mythrone Promotion/Tommy

Tagi: hell united
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Forum

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.