Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


ANTYRADIO COVERBAND zagra przed zespołem PERFECT!

7 Grudnia 2012

9 grudnia w warszawskim klubie Park zagra legenda polskiego rocka - zespół PERFECT. Przed gwiazdą wieczoru wystąpi zespół ANTYRADIO COVERBAND.


Perfect to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych polskich zespołów rockowych, założony w 1977 roku. Największą popularnością cieszył się do rozwiązania w 1982 roku. Z tego okresu pochodzą największe przeboje grupy: Nie płacz Ewka, Chcemy być sobą, Ale wkoło jest wesoło, Niewiele ci mogę dać, Autobiografia. W 1993 roku zespół reaktywował się (bez dotychczasowego współzałożyciela i autora większości kompozycji Zbigniewa Hołdysa) i działa do dziś, nagrywając cieszące się niesłabnącą popularnością przeboje, takie jak "Niepokonani", czy "Kochaj mnie - Kołysanka dla nieznajomej".

Zanim Perfect wypłynął na szerokie wody polskiej muzyki rockowej, wykonywał covery utworów popowych. W Sylwestra 1980 zespół zadebiutował w warszawskim studenckim klubie Stodoła z całkowicie autorskim, nowym repertuarem i w sformowanym przez Zbigniewa Hołdysa nowym składzie, po czym w kilka miesięcy Perfect stał się jedną z najpopularniejszych grup polskiej sceny muzycznej. W tym samym roku muzycy wydali pierwszą płytę, tzw. Biały Album, która przez rok czasu osiągnęła sprzedaż ok. miliona egzemplarzy. W 1989 grupa wyjechała do USA, gdzie zagrała szereg koncertów w amerykańskich klubach w Nowym Jorku (m.in. w legendarnym klubie CBGB's, jako pierwszy zespół z Europy Środkowej), Los Angeles i San Francisco. Skutkiem koncertów granych wyłącznie dla amerykańskiej publiczności były znakomite recenzje w mediach (telewizja ABC, dziennik New York Times, magazyny "Newsweek", "Village Voice").

Perfect nagrał siedem albumów studyjnych (w tym "Schody" wydane oryginalnie w wersji internetowej), z których największym sukcesem komercyjnym był Perfect Symfonicznie - płyta nagrana z Polską Orkiestrą Radiową, która pobiła dotychczasowy Polski rekord na rynku muzycznym - już po dwóch tygodniach od premiery, uzyskała status platynowej płyty.

ANTYRADIO COVERBAND tworzą czterej muzycy, którzy po ukończonych szkołach muzycznych i latach szlifowania umiejętności w rozmaitych składach (m.in. Dragon's Eye, Dianoya) uznali, iż przyszedł czas na konkretne granie "do kotleta"! W repertuarze zespołu są tylko i wyłącznie najlepsze rockowe przeboje, w oryginalnych, a także nieco improwizowanych aranżacjach. To prawdziwie koncertowe dobre brzmienie, z olbrzymią dawką energii!

Na jesieni 2011 formację dostrzegło ANTYRADIO, i od tego czasu zespół jest oficjalnym cover bandem stacji, przybierając nazwę ANTYRADIO COVERBAND (wcześniej 4CQ). Muzycy z 4CQ, czyli ANTYRADIO COVERBAND to profesjonaliści, z niebywałą charyzmą i talentem. Są prawdziwą kapelą rockową, mając zarazem ten atut, że grają utwory, które już wszyscy znają - zatem dobra zabawa gwarantowana! Tomasz Kasprzyk - Szef Muzyczny ANTYRADIA

Skład: Piotr Ziku Zaleski - vocals, Maciek Papalski - gitar, Artur Radkiewicz - bass, Łukasz Chmieliński - drums

https://www.facebook.com/AntyradioCoverband
http://www.antyradio.pl/Polecamy/Antyradio-Coverband


Start: ANTYRADIO COVERBAND: 19.00 / PERFECT: 20.00
Wstęp: 20zł / 25zł


Klub PARK
Al. Niepodległości 196, Warszawa
http://www.klubpark.pl/

materiały prasowe/ Maggie

Tagi: perfect, antyradio coverband
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Ogłoszenia

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.