Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Bracia - koncert w Hard Rock Cafe i premiera płyty!

6 Maja 2013

13 maja w warszawskim klubie HARD ROCK CAFE odbędzie się koncert zespołu BRACIA, na którym będzie można usłyszeć przedpremierowe wykonania piosenek z najnowszej płyty pt. "Zmienić zdarzeń bieg". Premiera nowego albumu Braci już 14 maja.


Z płyty znane są już dwa przeboje: "Nad przepaścią" z gościnnym udziałem Edyty Bartosiewicz oraz "Wierzę w lepszy świat", który aktualnie podbija listy przebojów w całym kraju. Podczas koncertu w Hard Rock Cafe zespół po raz pierwszy zaprezentuje cały materiał z nowej płyty. Album jest czwartym w dorobku Braci, jednak pierwszym, na którym muzycy zdecydowali się, poza własnymi, wykorzystać również kilka kompozycji autorów niezwiązanych z zespołem. Swoistą perełką jest utwór "Po drugiej stronie chmur" skomponowany przez jazzową wokalistkę Monikę Borzym do tekstu Wojciecha Byrskiego. Autorką tekstu "Nad przepaścią" jest Edyta Bartosiewicz, a piosenki "Moja przystań" - Dariusz Dusza znany ze współpracy z Ireneuszem Dudkiem i grupą Dżem. Z kolei tekst do poruszającej kompozycji Piotra Cugowskiego "Parnassus" napisała Karolina Kozak.

Album "Zmienić zdarzeń bieg" ukazuje nową twarz Braci, powstawał ponad rok, został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, potwierdza wysoki poziom muzyczny zespołu i zamiłowanie do rasowego, rockowego grania, ale i zapowiada wyraźny zwrot ku melodyjnym, bardzo emocjonalnym i przebojowym kompozycjom. Takich Braci naprawdę trzeba posłuchać. Najlepiej już 13 maja w Hard Rock Cafe w Warszawie!

Zespół BRACIA tworzą: Piotr Cugowski (wokal), Wojciech Cugowski (gitary), Jarosław Chilkiewicz (gitary), Tomasz Gołąb (git. basowa) i Bartłomiej Pawlus (perkusja).


Data: 13.05.2013 (poniedziałek)

Miejsce: Hard Rock Cafe Warsaw, ul. Złota 59

Start: 20:00

Bilety: 29 zł (przedsprzedaż) / 39 zł (w dniu koncertu)

Sony Music / RM

Tagi: bracia
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.