Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


IRA - koncert w warszawskiej Stodole!

14 Maja 2013

17 października, podczas koncertu w klubie Stodoła zespół IRA promować będzie swoje najnowsze wydawnictwo "X"


Każda ich płyta sprzedaje się w wielu tysiącach egzemplarzy, a różnorodność gatunków muzycznych po które sięgają sprawia, że zdobywają serca zarówno fanów mocniejszych brzmień, jak i wielbicieli rockowych ballad. Poza trzema złotymi płytami oraz jedną platynową, członkowie zespołu IRA pochwalić mogą się występami na scenach największych rockowych festiwali w Polsce - Festiwalu w Jarocinie, Przystanku Woodstock i Festiwalu Odjazdy. W 1994 roku zostali wybrani spośród setki polskich zespołów, by wystąpić jako support na koncercie zespołu Aerosmith.

16 kwietnia 2013 miała miejsce premiera najnowszego krążka zespołu, zatytułowanego "X". To długo wyczekiwane wydawnictwo jest efektem wielu godzin pracy w studio i przeciera zespołowi dotąd nie przemierzany szlak - obok płyty zawierającej 10 premierowych utworów, fani znajdą drugie CD, zawierające anglojęzyczne wersje zarówno znanych jak i nowych utworów.

Występ zespołu IRA poprzedzać będzie grupa The Colonists. Grupa składa się z pięciu rockowych chłopaków z Wrocławia. Grają nowoczesnego rocka, w stylu Nickelback czy Creed. W 2012 zostali nazwani jednym z najbardziej obiecujących zespołów roku, towarzyszyli też zespołowi IRA w czasie trasy koncertowej zorganizowanej z okazji 25 rocznicy działalności.

Przed gwiazdą wieczoru pojawi się także krakowski skład Clock Machine. Jak sami o sobie mówią, zespół składa się z czterech zdrowych chłopaków, którzy chwycili za instrumenty, a wśród swych inspiracji wymieniają klasyki rocka pokroju Led Zeppelin czy Guns'n'Roses. Są odważni i bezkompromisowi, a dzięki głosom swych fanów zagrali w 2012 roku na Orange Warsaw Festival. Na naszej scenie możecie ich zobaczyć już 17 października.


IRA
support: The Colonists, Clock Machine
17 października 2013
Klub Stodoła


Bilety w cenie: 40 pln - przedsprzedaż oraz 47 pln w dniu koncertu, do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10) i TicketClubie (Warszawa, ul. Bracka 25 - Księgarnia i Salon muzyczny Traffic Club);Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl

Klub Stodoła / RM

Tagi: ira
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Ogłoszenia

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.