Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


AC/DC - kolejny singiel z nowej płyty "Rock or Bust"!

25 Listopada 2014

Na tydzień przed premierą nowego krążka "Rock Or Bust" zespół zaprezentował kolejny klip, tym razem do utworu tytułowego.


"Rock or Bust" to pierwszy od 6 lat studyjny materiał legendy hard-rocka. AC/DC doskonale wiedzą na co czekają ich fani - krążek "Rock Or Bust" to 11 nowych kompozycji, z których każda śmiało może być kolejnym nowym hymnem Andusa Younga i kolegów. Pierwszy singiel "Play Ball" idealnie wpasował się w atmosferę sportowej rywalizacji i towarzyszy zapowiedziom ligi baseballa w amerykańskiej telewizji. Nowy, udostępniony właśnie numer tytułowy "Rock Or Bust" nakręcono w otoczeniu setek fanów zespołu - i po ich reakcji już wiadomo, że będzie to jeden z ważniejszych momentów planowanej na przyszły rok trasy koncertowej AC/DC.

"Rock or Bust": http://www.vevo.com/watch/acdc/Rock-or-Bust/USSM21401801

Płyta "Rock Or Bust" ukaże się 2 grudnia w formie cyfrowej, na CD i winylu (z całym materiałem na dodatkowej płycie CD). Wersje fizyczne albumu zaopatrzone będą w trójwymiarową okładkę stwarzającą wrażenie rozpadającego się logotypu zespołu.

Sony Music Polska / RM

Tagi: ac/dc
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.