Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


The Cranberries w Lublinie!

16 Lutego 2016

Irlandzki zespół wystąpi 3 czerwca w Arenie Lublin.


Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Bystrzyca" właśnie sfinalizował umowę z zespołem. The Cranberries zasłynęli m.in. przebojami: "Zombie", "Animal Instinct" czy "Salvation". Grają od ponad 20 lat, sprzedali 40 mln płyt, koncertowali na sześciu kontynentach, ale w Polsce wystąpili dotychczas tylko raz. Ich hity wielokrotnie gościły na szczytach list przebojów w wielu krajach, teraz będą mogli ich na żywo posłuchać mieszkańcy Lublina i wszyscy fani The Cranberries, którzy tego dnia zawitają do miasta. Z kolei już 4 czerwca w Lublinie coroczna Noc Kultury. Szykuje się więc wyjątkowy weekend.

- Cieszymy się, że na na lubelskiej Arenie wystąpi tak ceniony zespół. Ten obiekt został stworzony nie tylko na potrzeby organizacji emocjonujących meczów piłkarskich, ale także widowisk rozrywkowych na światowym poziomie. To dopiero początek, podobnych wydarzeń będzie więcej. - mówi dr Jacek Czarecki, Prezes Zarządu MOSiR "Bystrzyca" w Lublinie.

Dla muzyków The Cranberries z Dolores O`Riordan koncert 3 czerwca na Arenie Lublin będzie pierwszym po trzyletniej przerwie i jak na razie jedynym, potwierdzonym występem w Europie Środkowo-Wschodniej.

Sprzedaż biletów (w cenie już od 75 zł) ruszy w najbliższym czasie.

MOSiR Bystrzyca / RM

Tagi: the cranberries
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Koncerty

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.