Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Mike+The Mechanics w Polsce!

23 Marca 2017

Mike & The Mechanics zagrają 3 września w Centrum ICE w Krakowie.


Mike + The Mechanics sprzedali ponad 10 milionów płyt na całym świecie i nagrali takie hity jak Silent Running, All I Need Is A Miracle, Word Of Mouth, Another Cup of Coffee i oczywiście niezapomniany Over My Shoulder - a to zaledwie kilka tytułów z ogromnej puli szlagierów Mike + The Mechanics.

W 2017 roku Mike + The Mechanics obchodzą 32-lecie na rynku muzycznym. Zagrają w Polsce w ramach trasy promującej najnowszy album "Let Me Fly", którego premiera zaplanowana jest na 7 kwietnia.

Mike Rutherford ma teraz powód do radości - nadchodzący album wydobywa to, co najlepsze w Mike + The Mechanics: pisanie piosenek i afirmacja życia. "Let Me Fly" jest przepełniona radością, która definiowała zespół od początku istnienia i opowiada, jak zawsze, o wielu bohaterach, niekoniecznie idealnych, jak np. o kobieciarzu z pierwszego singla "Don't Know What Came Over Me" (https://www.youtube.com/watch?v=W9pHu_Y1l3Q)

Przedsprzedaż albumu na: http://www.mikeandthemechanics.com

Prace nad "Let Me Fly" rozpoczęły się już podczas trasy z 2011 roku promującej krążek "The Road" - pierwszy krążek nagrany w aktualnym składzie: Mike Rutherford (gitara/bas), Luke Juby (klawisze), Gary Wallis (perkusja), Anthony Drennan (gitara) oraz wokaliści: Andrew Roachford i Tim Howar.

Mike + The Mechanics
3 września 2017, ICE Kraków

Bilety w cenie od 199 zł w sprzedaży od piątku 24 marca o 10.00 na www.LiveNation.pl

Live Nation / RM

Tagi: mike + the mechanics
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Koncerty

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.