Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Rekrutacja

Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły, relacje koncertowe oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów.

Jeśli jesteś zapaleńcem który chciały zrobić coś dla muzyki rockowej (i nie tylko), zapraszamy - szukamy właśnie takich ludzi jak Ty! Interesują nas szczególnie osoby otwarte, z ciekawymi pomysłami, być może z własną wizją magazynu i oczywiście z odrobiną czasu aby to wszystko zrealizować.

Nawiązywanie współpracy z zagranicznymi partnerami wymaga od nas zmagania się z materiałami w języku angielskim. Dlatego też potrzebujemy tłumaczy, którzy w są w stanie przetłumaczyć newsy oraz informacje prasowe na język Polski.

Szukamy także fotografów. Duża ilość imprez w każdy weekend, w szczególności tych objętych patronatem Rock Magazynu daje nam możliwość pokazywania tego co dzieję się w każdym zakątku Polski.

Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami. W wiadomości zamieść informacje o sobie oraz przyślij przynajmniej jeden własny tekst (lub link do galerii zdjęć). Jeśli masz jakieś zastrzeżenia co do publikacji swoich prac również poinformuj nas o tym.

Duży nacisk kładziemy na poprawnie napisany i ciekawy tekst. Jest to podstawowy czynnik którym możesz nas zainteresować swoją osobą.

Współpraca z magazynem nie wiąże się niestety z zarobkami... Możemy natomiast zaoferować wydawnictwa oraz wejściówki na koncerty które otrzymujemy od naszych partnerów.

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja

Nowe recenzje

Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.